Sõidukilaen ettevõttele

  • Laenusumma 5000 – 50 000 €
  • Kuni 75% tagatise väärtusest
  • Intress alates 2% kuus
  • Laenuperiood 1 – 24 kuud
  • Vastus 1 tööpäeva jooksul 

5000

EUR

5 000

50 000

1

1 kuu

24 kuud

Kuumakse alates:

00.00€

Bullet-graafiku puhul tasutakse igakuiselt ainult intressi ning põhiosa tagastatakse laenuperioodi lõpus.

Annuiteetgraafiku puhul tasutakse igakuiselt makset, mis sisaldab põhiosa ja intressi.

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus.

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus.

Alusta siit

Laen mootorsõiduki tagatisel

Laenu tagatiseks sobivad sõiduauto, mootorratas, ATV, veesõiduk, mootorsaan, tööriistsõiduk. Ärikliendi puhul on võimalik, et sõiduk jääb omaniku valdusesse.

Klient täidab laenutaotluse ja lisab tagatise andmed. Tutvume taotlusega ja võtame kliendiga ühendust. Klient näitab tagatise ette tehnilise seisundi hindamiseks meie koostööpartneri juures. Edasi pakume kliendile välja laenutingimused. Kui need sobivad, saadame kliendile lepingu allkirjastamiseks, peale mida toimub tagatise seadmine.

  Vaba tagasimaksega bullet-graafiku võimalus

Kuni 10 000 euro suuruste laenude puhul võib klient lepingust tuleneval intressimakse kuupäeval tagastada ka põhisummat vabalt valitud mahus.

  Laenu pikendamine vastavalt kliendi vajadusele (tasuta)​
  Finantseerime võimalikult suure osa tagatise väärtusest​
  Krediidiliini loomise võimalus​

Laenu on võimalik väljastada mitmes osas, erinevatel aegadel.

  Tasuta sõiduki hindamine
Suurema tehingumahu ja erisoovide puhul võta meiega ühendust siin.

Neli lihtsat sammu

1

Klient täidab taotluse

2

Tutvume taotlusega, hindame tagatise ja pakume välja tingimused

3

Toimub lepingu allkirjastamine ja tagatise seadmine

4

Kanname kliendile üle laenusumma

Täida taotlus

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Olenevalt taustauuringust on võimalik, et sõiduk jääb kliendi valdusesse. Sellisel juhul on kliendil kaskokindlustuse kohustus, kus hüvitise saajaks märgitakse Laenud.ee.

Kliendile kaasnevad ühekordsed kulud on sõiduki seisukorra hindamine ja vormistamiskulud. Kui sõiduk jääb Laenud.ee valdusesse, siis igakuine parklas hoiustamise kulu. Kui sõiduk jääb kliendi valdusesse, siis lisandub kaskokindlustuse kulu.

Juhul, kui sõiduk on jäenud kliendi kätte ja sellele on tekkinud varaline kahju, tuleb võtta meiega esimesel võimalusel ühendust. Edasi tegeleb juhtumiga kindlustus.

Isik, kes taotleb laenu ei pea olema juhatuse liige, kuid kui kliendiga jõutakse laenulepingu sõlmimiseni, peab juhatuse liige selle allkirjastama.

Juhul, kui tagasimaksetega tekib raskusi, tuleb meid sellest esimesel võimalusel teavitada, et saaksime koos leida sobiva lahenduse. Vajadusel saab minna üle annuiteet-graafikult bullet-graafikule või saada maksepuhkust.

Olenevalt maksehäirete suurusest ei pruugi need olla takistuseks, kuna laen on tagatud varaga. Maksehäirete puhul jääb sõiduk laenuandja valdusesse. Täpsemalt saame vastata peale taotluse läbi vaatamist.